Tainet Super Shelf TRS-32

Uživatelé telekomunikačních služeb stále ještě požadují od operátorů pomalé rychlosti do 19,2 kbit/s a střední rychlosti do 128 kbit/s pro řízení a dávkové přenosy a dále velké rychlosti do 2,048 Mbit/s.

Uživatelé telekomunikačních služeb stále ještě požadují od operátorů pomalé rychlosti do 19,2 kbit/s a střední rychlosti do 128 kbit/s pro řízení a dávkové přenosy a dále velké rychlosti do 2,048 Mbit/s. V souvislosti s touto poptávkou vyrábí Tainet 19“ Super Shelf TRS-32 s plnou podporou síťového řízení.

TRS-32 poskytuje prostor pro 16 karet analogových duálních modemů T-336NDx (celkem 32 modemů), nebo xDSL dvoudrátových modemů X-1320, případně čtyřdrátových modemů X-1321 s průtokem Nx64 kbit/s až do 2,304 Mbit/s. Roštové karty umožňují vzdálené řízení a monitorování stavu i provozu včetně řízení vzdálených „Stand alone“ modemů. Vestavěný komunikační server umožňuje propojení skupin roštů do síťového dohledu. TRS-32 obsahuje také ovládací panel s LCD zobrazovačem a klávesnicí pro místní řízení.

Komfortní SNMP řídicí systém a jeho schopnost spolupracovat s jinými systémy dělá TRS-32 ještě zajímavější pro integraci do rozlehlých síťových systémů. Řídicí systém „Tainet Manager“ pracuje na platformě Windows a umožňuje jednoduchou integraci do stávajících řídících systémů.

Konstrukce TRS-32 je plně Hot-swapová, která za běžného chodu umožňuje výměnu kterékoli karty včetně napájení a managementu. Provozovatel TRS-32 může vyměnit kterýkoli modem bez rizika ovlivnění jiných modemů v roštu. CSR kontrolér automatický nastaví požadovaný profil do nově vložené karty. Provozovatele tak můžou lehce nabídnout nové možnosti a průtoky svým zákazníkům.

>> Produkt můžete koupit zde ...  kos

Router splňuje v plném rozsahu směrnice Evropského parlamentu a rady 2002/95/EC (RoHS) platné od 1.6.2006!

  • Poskytuje prostor pro umístění kterékoli karty ze 16 modelů HDSL, MDSL, NTU a analogových modemů
  • SNMP management umožňuje jednoduchou integrací do vaší sítě
  • Výměna kterékoli z karet za chodu systému tzv.„Hot swapping“
  • Ovládaní z předního panelu poskytuje místní i vzdálené řízení všech karet a vzdálených modemů
  • Volitelné dvojité napájení ze střídavé sítě a současně i z baterie