Tainet EMS Mercury Management System

 

Tainet EMS Mercury Management SystemEMS (Element Management System) je integrovaný řídící systém s podporou SNMP. Disponuje obsáhlou bází informací pro management, komplexní soubor kontrol, diagnostiky a konfigurace nutný k bezporuchovému provozu a vyladění výkonu celé provozované sítě.

Mercury EMS Platform

Element Management System

EMS (Element Management System), je integrovaný řídící systém s podporou SNMP (based network access device). Disponuje obsáhlou bází informací pro managemet (MIB-Management Information Base ),ze kterých lze snadno zjistit na LCD displeji jednoznačný stav zařízení a konfigurace.Tento komplexní soubor kontrol, včetně diagnostiky a konfigurace je nutný k bezporuchovému provozu a vyladění výkonu celé provozované sítě. Grafické provedení tohoto systému umožňuje pak zobrazování vícebarevných ikon a tím i přehlednější kontrolu všech spravovaných zařízení.

  • Mercury 3600 má integrovaný řídící systém EMS ve kterém lze konfigurovat a monitorovat jakékoliv specifikované zařízení v síti. Správce může přistupovat ke každému zařízení v síti změnou IP adres.
  • Řídící jednotka identifikuje dané zařízení pomocí IP adresy, nebo DNS.
  • Řízení mezi EMS a zařízením probíhá na komunikačním protokolu UDP.
  • Současně lze takto řídit až 10 zařízení současně.
  • Typy modulů rozhraní:
    4E1, 4T1, 2V35, 1V35, 1RS530, X.50-2C, X.50-4C, X.50-5C, 2 E1, 2T1, 1 Fiber, 4 IDSL, Unchannelized router, A/u law, Channelized router

Grafický formát řídícího systému:

Aplikace: